Virtuální Den Otevřených Dveří


ONLINE

Jsme rádi, že jsme s vámi setkali alespoň online!

Rozhodujete se, která univerzita je pro Vás ta pravá? Prozkoumejte, jaké by to bylo, kdybyste studovali v angličtině v mezinárodním prostředí se spolužáky z více než 80 zemí! Chápeme, že osobní návštěva kampusu není pro každého možná, nabízíme Vám proto možnost seznámit se s ý online! Náš virtuální den otevřených dveří Vám umožní zjistit, jak to chodí na škole se špičkovou českou a americkou akreditací, která sídlí v histrocikém paláci v Praze na Malé Straně. Náš tým Vás seznámí se studijními obory, představí Vám studentský život na ý a během živého vysílání také zodpoví důležité dotazy. 

Těšíme se na Vás!

Nemůžete se zúčastnit?

Ozvěte se naší přijímací kanceláři (Admissions Office) od pondělí do pátku v čase od 10:00 do 16:00 hodin. Pokud máte zájem o individuální schůzku, napište nám prosím na email admissions@aauni.edu nebo zavolejte na +420 257 530 202. Náš tým rád zodpoví Vaše dotazy týkající se ý a také Vám poradí s výběrem vhodného studijního programu pro Vás či Vašeho studenta.


Are you deciding which university is right for you? With students from more than 80 countries, we understand that an on-campus visit might not be possible for everyone, but you can still get to know ý online!

Our virtual open house events allow you to explore what it might be like studying in English at Prague’s oldest private university, a school with top Czech and American accreditation. Our admissions team will explain our programs, student life at ý, and answer your most important questions during a live Q&A.

We’re excited to e-meet you!

Can’t make it? You can always virtually chat with a member of our Admissions Team, Monday-Friday from 10:00 AM to 4:00 PM (CET). To set up an appointment that suits your schedule please email admissions@aauni.edu or call +420 257 530 202. One of our admissions counselors will be happy to answer your questions about our campus and assist you or your student with the selection of a suitable program of study.


Never miss an event by adding it to your calendar!